Vítá Vás Divadelní služba Praha

Divadelní služba Praha vznikla v prvé řadě za účelem uspokojit širokou poptávku po luxusním, ale cenově dostupném textilním vybavení kulturních zařízení a divadel v podobě opon, šál, horizontů aj.

Jelikož se naše služby vyznačují poctivou a precizní prací, začali jsme uspokojovat také poptávky z jiných oblastí a naše výrobky v současné době zdobí i hrady, zámky, hotely, ale i sportovní zařízení.

Pokud uvažujete o obměně stávajícího textilního vybavení ve vašem domácím pohodlí či pracovně nebo zcela novém vybavení v právě dokončených prostorách, bez obav kontaktujte naše zástupce a my Vám připravíme zcela nezávislou nabídku komplexních služeb.


Budeme velice rádi, když se i Vy stanete našimi spokojenými zákazníky!


Šití opon a závěsů

  • DIVADLA
  • HOTELY
  • KULTURNÍ A SPORTOVNÍ ZAŘÍZENÍ
  • HRADY A ZÁMKY

Kontaktujte nás telefonicky či emailem a my vám na základě vašich požadavků připravíme nezávazné ocenění zakázky. Poradíme vám s výběrem materiálu či způsobem provedení závěsných systémů.Pojezdy

Do naší nabídky jsme zařadili závěsné a pojezdové systémy od společnosti Mottura.

Tyto systémy jsou vhodné jak pro malé a lehké závěsy nekomerčního použití, ale také pro velká divadla a kulturní zařízení. Výhodou je jednoduchost ovládání, které může být jak na ruční, tak i elektrický pohon. Při nejvyšším stupni, včetně dálkového ovládání.

Lze vybírat z barevných kombinací v provedení bílé, černé a stříbrné.

Systémy jsou variabilní ve formě použití a způsobech upevnění a uspokojí tak nejednoho náročného zákazníka.Vzorník

Na dnešním trhu je možné vybírat z nepřeberného množství textilií, vše je jen otázkou vkusu, prostředí a v neposlední řadě také finančních možností klienta.

Vždy se snažíme na základě konzultace se zákazníkem vybrat to, co nejlépe splňuje dané představy a požadavky.

Nejčastěji používaným materiálem je samet, plyš, molino, klot a další.
Z našich vzorníků si můžete vybrat i různá barevná provedení textilních materiálů.Protipožární nástřiky

Mezi naše služby patří i ošetření textilií pomocí přípravků snižující hořlavost materiálu.

Vzhledem ke skutečnosti, kterou nařizuje požární vyhláška č. 256, musí být veškeré textilie ve veřejných prostranstvích ošetřeny protipožárním postřikem. Naše společnost tuto službu standardně nabízí jako součást realizace nových zakázek, ale také provádíme obnovovací postřiky po 2 – 3 letech. Na základě vydaného OPRAVNĚNÍ k provádění aplikací protipožárních ochranných systémů prostředky H.C.A. ITC, Vám naše společnost vystaví OSVEDČENÍ o aplikaci protipožárního postřiku, který je nezbytný pro požární kontroly a revize.

Ošetření textilií splňuje veškeré podmínky stanovené normami ČSN EN ISO 6940 a také ČSN EN 1101. Na vyžádání, Vám ochotně podáme veškeré informace ohledně protipožárních nástřiků, včetně zaslání dokumentů pro námi používané prostředky jako jsou:

  • Protokol o zkouškách požárně technických charakteristik (nehořlavost materiálu)
  • Rozhodnutí o hygienické nezávadnosti přípravků H.C.A.
  • Bezpečnostní list

Fotogalerie – realizace